ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Про роботу структурних підрозділів, закладів, установ Баранівської міської ради  

Моє рідне село-світ дитинства чарівний
    Де тополі до неба, де без края ріка
    Кожен спогад про тебе такий неймовірний
    Кожна думка про тебе солодка й гірка
    Моє рідне село - солов‘їний нектар
    Чебреців і акацій духм‘яний нектар
    Усе те, що забути не можу й не хочу
    Це життя мого частка , Божествений дар!
В самісінькому центрі чудового села Вірля розміщений сільський клуб, який так як і бібліотека знаходиться в підпорядкуванні відділу культури, сім’ї , молоді та спорту Баранівської міської ради та налаштований на виконання соціальних програм.
Робота Вірлянського сільського клубу ведеться згідно плану на рік та за бажанням дітей, односельчан. Досить сучасним та дружнім є колектив клубу, особливо діти, які протягом 2019р. брали активну участь в життідіяльності клубу та громади.
Яскравим  був 1-го червня «День захисту дітей». Він проходив на території клубу, де розташувались атракціони, батути, ігри, розваги, солодощі та багато цікавого. По завершенні цього свята в приміщенні клубу проходила дитяча дискотека.
В день Перемоги 9 травня великому залі зібралися школярі пом’янути усіх загиблих у Другій світовій війні та покласти квіти, тим самим увіковічнивши їх пам’ять!
Веселим вдалося масове гуляння Івана -Купала з концертом, конкурсами, дискотекою навколо вогнища під живу музику.
Працівники клубу та бібліотеки готували смачні млинці на день міста Баранівка.
Багато талановитих дітей живе у Вірлі. Артистична, граційна Ліза Базько приймала участь у конкурсі «Міні Міс Золота Рибка» та отримала міс-посмішка! Великою гордістю для клубу та всього села є неймовірна талановита Ліза Тікан. Жодне свято у селі не проходить без її мелодійного співу та сучасних танців!
Працівники клубу та бібліотеки брали активну участь у фестивалі «Рушниками квітне Україна» який проходив в с. Кашперівка. Багато вражень отримали від свята в смт Полянка, на якому були презентовані різні страви з гарбуза.
Молодь села та гості громади активно збираються на дискотеку «Торба».
Протягом літа в приміщенні клубу та на його території проходив дитячий табір «Нові Вершини». Багато дітей навіть з навколишніх сіл збирались та весело проводили час, навчались, співали навколо вогню під гітару, танцювали і просто відпочивали.
Цієї чудової, теплої осені Вірля святкувала день села. Багато гостей прийшли у концертний зал на святковий концерт, на якому виступили аматорські колективи с. Климентіївка «Берегиня» і с. Рогачів «Чарівниченька» та артисти Баранівського міського Будинку культури ім. А.Пашкевича. А в маленькому залі гостей чекали осінні вироби школярів, вишиті рушники Заєць Євгенії та Рожанської Надії, фотозона в українському національному стилі. Після великого концерту присутні поласували стравами польової кухні та розважились на дискотеці.
Закінчувався рік для вірлянців презентацією вистави «Подаруй любов ближньому». Після вистави кожній присутній дитині актори вистави дарували новорічні подарунки. Того ж дня односельчани зібрались на новорічний концерт та святкову дискотеку.
Двері клубу завжди відкриті для всіх хто бажає пограти в теніс, шашки, співати, танцювати та чудово провести час.

Бібліотека-море книг,
Бібліотека-храм науки...
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж в цей все людський храм науки.
Бібліотека - це не просто приміщення ,де зберігаються книжки. Це простір з особливою енергетикою, настроєм, затишком. Ніщо не зможе замінити спілкування з книгою, обмін інформацією, та емоціями. Робота сільської бібліотеки завжди спрямована на створення затишної атмосфери. Тут бібліотекар прислухається до думок різних вікових та соціальних груп громади села. Фонд бібліотеки налічує 13293 книги із них 4480 дитяча література. Кількість читачів - 500, з них 105 - діти. Бібліотека обслуговує села Вірля та Климентіївка.
Книги дуже багато допомагають в житті, багато нового і цікавого пізнаємо ми з них. Книга вчить цінувати, берегти і дорожити всім, що у нас є, берегти і захищати свою рідну Україну, яка у нас одна. В бібліотеці оформлена книжкова вистава «Україно, край наш рідний, Україно, край краси.»
Для читачів бібліотеки створено краєзнавчий куточок «Красуйся і квітни в сім’ї українській , Житомирська земля моя!» Тут можна знайти відповіді на питання з історії, культури, мови, звичаїв та традицій рідного краю.
У бібліотеці зібрані відомі твори з української, світової, галузевої літератури. Особлива увага приділяється популяризації творів української літератури, відзначення ювілейних та пам’ятних дат письменників, знаменних подій країни.
До уваги читачів книжкові виставки «Шевченкові слово в віках не старіє», «Поетичні барви України», «Незалежність України -історичне завоювання народу.»
Бібліотека бере активну участь у культурно - просвітницькому житті громади.  
Щиро всіх запрошуємо до бібліотеки, адже бібліотека - помічник у навчанні, роботі і відпочинку. Ласкаво просимо до будинку, в якому живуть книги.
Щиро дякуємо за допомогу та підтримку заступнику міського голови Василю Андрійовичу Савчуку.

Діана Гедзун, завідуюча клубом та Олена Семенець, бібліотекар

 • mimage0
 • mimage1
 • mimage11
 • mimage12
 • mimage2
 • mimage3
 • mimage4
 • mimage5
 • mimage6
 • mimage7
 • mimage8
 • mimage9

     

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com