ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 27.02.2020 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м. Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:
1.    Про роботу служби у справах дітей міської ради за 2019 рік.
2.    Про роботу КУ «Агенція місцевого органічного розвитку - АМОР» за 2019 рік.
3.    Про підсумки розгляду адміністративною комісією виконкому міської ради протоколів про адміністративні правопорушення у 2019 році.
4.    Про відзначення Міжнародного жіночого дня.
5.    Розгляд заяв на будівництво, реконструкцію приміщень, інших об’єктів, а також на легалізацію самочинно збудованих приміщень.
6.    Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції виконавчого комітету.
7.    Різне.
На засідання виконавчого комітету запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.
Проекти рішень можна отримати для ознайомлення в керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Куцан Людмили Леонідівни.Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com