Виконавчий комітет Баранівської міської ради оголошує конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо. Проект сприятиме популяризації та відкритості пізнання різних культур, вихованню поваги в молодого покоління до духовних цінностей інших культур та збереження власної самобутності.

Сквер в англійському стилі буде розташовано на розі вулиць Соборна та Поліська (між офісом «Нотаріус» та бюветом «Джерельце») м. Баранівка. Площа ділянки 30 кв.м.

До участі у конкурсі запрошуються учні освітніх закладів Баранівської громади.

Ескіз скверу в англійському стилі повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути зображена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі й комп’ютерна графіка.

Ідея ескізу скверу повинна відображати особливості пейзажного англійського стилю, для якого характерні природність та гармонійна єдність усіх елементів ландшафту. Проект ескізу має втілювати англійську тематику (британський прапор чи ін. національну символіку).

На конкурс зі створення ескізу скверу в англійському стилі учасник подає (надсилає) наступні документи:
- Заявку на участь у конкурсі;
- Кольорове зображення ескізу скверу (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);
- Короткий опис ескізу скверу (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Учасники можуть подати як один, так і декілька ескізів. Призовий фонд становить 2000 грн.

Ескізи для участі у конкурсі приймаються з 01.12.2017р. до 01.03.2018 р. виконкомом Баранівської міської ради (вул. Соборна, 20, 2-й поверх), або надсилаються у ті ж терміни на електронну скриньку b.meriya@.ukr.net з поміткою у назві теми листа «Ескіз скверу в англійському стилі».

До відома: Баранівська міська рада за результатами фінального відбору у проекті «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» за фінансової підтримки «Вестмінстерської фундації за демократію» (Лондон, SW1P 1RT, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) зайняла перше місце і отримала право на безкоштовну розробку Стратегії розвитку Баранівської міської ОТГ та Схеми планування її території. За умовами підписаного Меморандуму буде спроектовано та забудовано скверик у центрі м. Баранівка загальною площею не більше 30 кв. м. в англійському стилі.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com