Забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників – одне з першочергових завдань сучасного дошкілля.
1грудня у Полянківському ЗДО пройшов семінар-практикум вихователів ясельних та молодших груп на тему «Особливості розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку». Щирий прийом господині закладу Пітроченко Н.В.

налаштував присутніх на позитив. Директор провела чудову екскурсію закладом, представила колег. Учасники переглянули інтегроване заняття з розвитку мовлення на тему «Скриня казок». Творчий підхід, креативність, доброзичливе ставлення до дітей, багатий запас знань – це складові, що характеризують вихователя Сторожук Аллу Яківну, яка і провела заняття. Під час перегляду учасники поринули разом з малятами у світ казок ,а інсценізація казки «Колобок»(на новий лад) залишила багато позитиву у присутніх. Дитяча безпосередність, любов до вихователя, взаємне спілкування - ось головні показники розвитку дітей.
Після перегляду відбулося засідання круглого столу. Педагоги поділилися своїми здобутками, напрацюваннями. Керівник методоб’єднання вихователів молодших груп Марчук Т.І. провела з присутніми ділову гру «Інтелектуальний калейдоскоп». Під чудовими враженнями закінчилась подорож до полянківських колег.
Методист відділу освіти С.М. Свінціцька

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com