Директор: 0

Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» пропонує українським школам у 2017-2018 н.р. взяти участь у новаторській онлайн-програмі дистанційного навчання (ПДН): курсі за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів та факультативному курсі «Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів.

Обидва навчальні курси мають практичну спрямованість та схвалені Міністерством освіти і науки України. Проект упроваджує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку».

Директор: 0

З 23 по 30 листопада в Полянківській ЗОШ було проведено ряд заходів щодо безпеки учнів у довкіллі. Школярам 7-9 класів завідувач амбулаторії ЗПСМ смт. Полянка Опанасюк В. О. прочитав лекцію на тему «ГРВІ та Грип у зимовий період. Профілактика грипу». Вчитель основ здоров’я Кобилянська Ю. К. провела бесіди на теми: «Світло-відбиваючі стрічки – твоя безпека», «Безпечна поведінка із тваринами». Вчителі української мови Кравчук Н.П., Федорчук І.О. разом з учнями 5-9 класів написали диктант про безпеку життєдіяльності, зокрема профілактику сказу.

Директор: 0

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017 /2018 навчальному році

Директор: 0

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017 /2018 навчальному році

Директор: 0

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2017 /2018 навчальному році:

Директор: 0

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017 /2018 навчальному році:

Директор: 0

Забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників – одне з першочергових завдань сучасного дошкілля.
1грудня у Полянківському ЗДО пройшов семінар-практикум вихователів ясельних та молодших груп на тему «Особливості розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку». Щирий прийом господині закладу Пітроченко Н.В.

Директор: 0

Виконавчий комітет Баранівської міської ради оголошує конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо. Проект сприятиме популяризації та відкритості пізнання різних культур, вихованню поваги в молодого покоління до духовних цінностей інших культур та збереження власної самобутності.

Директор: 0

ОНЗ "Баранівська гімназія" наразі є одним із двох навчальних закладів в Житомирській області, в якому впроваджується Всеукраїнська програма "Демократична школа" що реалізується в Україні Європейським центром ім.Вергеланда та Міністерством освіти і науки України за підтримки Ради Європи. В основу Програми покладено Хартію Ради Європи з освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ). З 2018-2019 н.р. ОНЗ "Баранівська гімназія" стане навчальним майданчиком щодо поширення досвіду з ОДГ/ОПЛ. Офіційна сторінка Програми: http://ukr.theewc.org/Conte…/What-we-do/Demokratichna-shkola
Навчальні матеріали: http://ukr.theewc.org/…/Demokratichna-…/Navchal-ni-materiali
Хочу відмітити, що у 2018-2019 н.р. правознавство у 10 класі буде замінено на програму "Громадянська освіта", основою якої є ОДГ/ОПЛ. Із самою програмою можна ознайомитись за посиланням: http://mon.gov.ua/…/program-hromadyanska-osvita-24.11.2017.…

Останні зміни на сайті