З 23 по 30 листопада в Полянківській ЗОШ було проведено ряд заходів щодо безпеки учнів у довкіллі. Школярам 7-9 класів завідувач амбулаторії ЗПСМ смт. Полянка Опанасюк В. О. прочитав лекцію на тему «ГРВІ та Грип у зимовий період. Профілактика грипу». Вчитель основ здоров’я Кобилянська Ю. К. провела бесіди на теми: «Світло-відбиваючі стрічки – твоя безпека», «Безпечна поведінка із тваринами». Вчителі української мови Кравчук Н.П., Федорчук І.О. разом з учнями 5-9 класів написали диктант про безпеку життєдіяльності, зокрема профілактику сказу.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017 /2018 навчальному році

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017 /2018 навчальному році

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2017 /2018 навчальному році:

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017 /2018 навчальному році:

Забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників – одне з першочергових завдань сучасного дошкілля.
1грудня у Полянківському ЗДО пройшов семінар-практикум вихователів ясельних та молодших груп на тему «Особливості розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку». Щирий прийом господині закладу Пітроченко Н.В.

Виконавчий комітет Баранівської міської ради оголошує конкурс на створення кращого ескізу скверу в англійському стилі з метою покращення естетичного вигляду центральної частини міста та створення комфортного місця відпочинку в англійському стилі з непримхливими зеленими насадженнями, клумбами, рокаріями, альпійськими гірками, які не потребують спеціального догляду, а також звивистими доріжками з природних матеріалів, штучними водоймами, лавками тощо. Проект сприятиме популяризації та відкритості пізнання різних культур, вихованню поваги в молодого покоління до духовних цінностей інших культур та збереження власної самобутності.

ОНЗ "Баранівська гімназія" наразі є одним із двух навчальних закладів в Житомирській області, в якому впроваджується Всеукраїнська програма "Демократична школа" що реалізується в Україні Європейським центром ім.Вергеланда та Міністерством освіти і науки України за підтримким Ради Європи. В основу Програми покладено Хартію Ради Європи з освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ). З 2018-2019 н.р. ОНЗ "Баранівська гімназія" стане навчальним майданчиком щодо поширення досвіду з ОДГ/ОПЛ. Офіційна сторінка Програми: http://ukr.theewc.org/Conte…/What-we-do/Demokratichna-shkola
Навчальні матеріали: http://ukr.theewc.org/…/Demokratichna-…/Navchal-ni-materiali
Хочу відмітити, що у 2018-2019 н.р. правознавство у 10 класі буде замінено на програму "Громадянська освіта", основою якої є ОДГ/ОПЛ. Із самою програмою можна ознайомитись за посиланням: http://mon.gov.ua/…/program-hromadyanska-osvita-24.11.2017.…

Останні зміни на сайті