на посаду директора закладу освіти
«Баранівський міжшкільний ресурсний центр
Баранівської міської ради»

Дата : 2018-07-26

Відділ освіти  Баранівської міської ради повідомляє, що згідно наказу відділу освіти Баранівської міської ради №99 від 03.07.2018 р.  "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Баранівський міжшкільний ресурсний центр Баранівської міської  ради"та наказу №105 від 23.07.2018 р. "Про внесення змін до складу конкурсної комісії", 25.06.2018 року було проведено конкурсний відбір серед кандидатів на посаду директора Міжшкільного ресурсного центру.

Оголошення про проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади директора закладу освіти
«Баранівський міжшкільний ресурсний центр
Баранівської міської ради»

Найменування і місцезнаходження закладу:
Комунальний заклад  «Баранівський міжшкільний ресурсний центр Баранівської міської ради»

Найменування посади та умови праці:
Директор закладу освіти.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ

у тендерній закупівлі згідно проекту:
«Капітальний ремонт будівлі Баранівської гімназії
в м. Баранівка по вул. Соборна, 26
- заходи з енергозбереження (термомодернізація)
»
(НЕФКО)

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ
Україна
«Капітальний ремонт будівлі Баранівської гімназії в м. Баранівка по вул. Соборна, 26 - заходи з енергозбереження (термомодернізація)»

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Лот BAR-1-1
Контракт:
Розробка проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж-демонтаж всього необхідного обладнання та матеріалів для капітального ремонту будівлі Баранівської гімназії в м. Баранівка по вул. Соборна, 26 - заходи з енергозбереження (термомодернізація)
Відділ освіти Баранівської міської ради, надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на оплату контракту.

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту, націленого на придбання:

Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» пропонує українським школам у 2017-2018 н.р. взяти участь у новаторській онлайн-програмі дистанційного навчання (ПДН): курсі за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів та факультативному курсі «Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів.

Обидва навчальні курси мають практичну спрямованість та схвалені Міністерством освіти і науки України. Проект упроваджує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку».

З 23 по 30 листопада в Полянківській ЗОШ було проведено ряд заходів щодо безпеки учнів у довкіллі. Школярам 7-9 класів завідувач амбулаторії ЗПСМ смт. Полянка Опанасюк В. О. прочитав лекцію на тему «ГРВІ та Грип у зимовий період. Профілактика грипу». Вчитель основ здоров’я Кобилянська Ю. К. провела бесіди на теми: «Світло-відбиваючі стрічки – твоя безпека», «Безпечна поведінка із тваринами». Вчителі української мови Кравчук Н.П., Федорчук І.О. разом з учнями 5-9 класів написали диктант про безпеку життєдіяльності, зокрема профілактику сказу.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017 /2018 навчальному році

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2017 /2018 навчальному році

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2017 /2018 навчальному році:

Останні зміни на сайті

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com